ברוכים הבאים למרפאת וטרינרים לחיים 
Vets4Life לטיפול בכלבים וחתולים

במרפאה רופאים מקצועיים ומנוסים ויחס חם ואישי. המרפאה מאובזרת בכל הציוד המתקדם ביותר וזאת על מנת להעניק לבני ביתכם ההולכים על ארבע את רמת הרפואה הגבוהה ביותר. כל רופאי המרפאה הינם וטרינרים בעלי ניסיון רב ומאחוריהם שנים של עבודה בבתי חולים וטרינריים המובילים בארץ. בנוסף לרופאים, המקום מאויש בכל שעות הקבלה עם מזכירה רפואית ואחות וטרינרית מקצועית, ומטרתנו המשותפת היא להעניק לחיות המחמד שלכם את הטיפול המקצועי והמיטבי המגיע להן.

אנו מאמינים כי רפואה טובה היא רפואה מקצועית ומתקדמת, אך גם אדיבה, רגישה ומותאמת אישית לכל מטופל ולכל לקוח. מקצוענות, מומחיות ותקשורת טובה הם ערכים שמובילים אותנו ועל כן תמיד נשאף להקפיד על רמת הרפואה הגבוהה ביותר, ולהיות קשובים לקהל לקוחותינו.

הסיפור שלנו

את דרכנו המשותפת מצאנו בבית החולים הווטרינרי בהרצליה שהוקם ע”י ד”ר שחר ברוך בשנת 2005, אז שימש המקום כמרפאה ובית חולים 24/7. בשנת 2008 הצטרף ד”ר אריק זיו לצוות בית החולים ובשנת 2014 הפך להיות שותפו של שחר בבעלות על בית החולים. בשנת 2009 הצטרפה אליהם ד”ר יולה איטקין וב-2015 הפכה למנהלת הרפואית של בית החולים. בשנת 2019 לאור דרישת הלקוחות ומתוך הבנה כי צריך להעביר את פעילות המרפאה למסגרת אינטימית ואישית יותר פוצלה המרפאה מפעילות בית החולים ומצאה בית חדש בהרצליה הצעירה תחת השם “וטרינרים לחיים”.

איכות, מקצועיות, חדשנות, יחס אישי.

מרפאת וטרינרים לחיים נוסדה ע”י ד”ר שחר ברוך, ד”ר אריק זיו וד”ר יולה איטקין, אשר יד ביד עם צוות תומך של רופאים, אחיות, מזכירה רפואית ומנהלת אדמיניסטרציה, מספקים שירותים מקצועיים, אהבה וחמלה לכל באי המרפאה. תודתנו והערכתנו הרבה נתונה להמוני הלקוחות שממשיכים איתנו את דרכם וכמובן ללקוחות החדשים שבוחרים בנו כדי לטפל בחיות המחמד שלהם.